v.v. Helpman Vrouwen 1 organiseert 2e Editie De Helperborg Winter Cup 2018

GRONINGEN – Ter voorbereiding op de tweede seizoenshelft organiseert de v.v. Helpman Vrouwen 1 op 20 januari a.s. een tweede Editie van De Helperborg Wintercup 2018. Het toernooi duurt van 17.00 – 20.15 uur en de avond wordt afgesloten met een DJ in de kantine. De Toernooicommissie stelt prijzen beschikbaar voor Beste Speelster- en Keepster van het toernooi.

De volgende teams hebben reeds toegezegd: VVK VR1, Heerenveense Boys VR2, SC Stadspark VR1, HFC ’15 VR1, v.v. Helpman VR1, v.v. Helpman VR2 en v.v. Helpman MO17-1. Helaas heeft de v.v. Gorecht vanwege competitieverplichtingen moeten afhaken.

De Helpmanvrouwen willen hierbij alvast het bestuur en de scheidsrechters bedanken voor hun bijdrage aan dit toernooi.

Marco Pesiwarissa