Update VV Helpman Jeugdtoernooi

Beste sportvrienden,

Over iets meer dan 2 weken staat de 2e editie van het VV Helpman Jeugd Toernooi op het programma. Op zaterdag 27 augustus komen de JO8 t/m JO12 teams in actie en op zondag 28 augustus de JO13 t/m JO19 en natuurlijk de MO teams.

Zoals eerder gemeld doen alle Helpman jeugdteams mee met de teams van het seizoen 2022-2023.

In de week voor het toernooi krijgen alle deelnemers een mail met de laatste informatie. Deze informatie is ook op deze website en tournify te vinden.

Op tournify vind je al de nodige informatie over het toernooi en natuurlijk de speelschema’s.
Neem dus snel een kijkje op: http://www.tournify.nl/live/helpman2022

Daarnaast druppelen er helaas afmeldingen binnen, mocht je op de reservelijst willen staan met je team, stuur dan een mail naar helpmanjeugdtoernooi@vvhelpman.nl met vermelding van vereniging, welk team en welke klasse.

Mochten er nog vragen zijn, dan horen we het graag. Stuur gerust een mail naar: helpmanjeugdtoernooi@vvhelpman.nl

Mocht je nog wat willen doen tijdens het toernooi, meld je dan vooral aan als vrijwilliger. Wij zoeken nog mensen voor het schoonmaken en voor het bezetten van de veldtafels. Daarbij zijn wat extra handjes altijd fijn. Aanmelden kan door een mail te sturen naar: vrijwilligersvvhjt@vvhelpman.nl

Tot zaterdag 27 en/of zondag 28 augustus

Met sportieve groeten,

De Organisatie