Trainer Jesse bedankt!

Op woensdag 26 juni is het seizoen van JO9-1 ten einde gekomen met de laatste training en het afscheid van trainer Jesse.

Het was een succesvol seizoen waarin de jongens een grote ontwikkeling hebben doorgemaakt, individueel maar ook als team. Voor de winterstop werd JO9-1 kampioen in de 1e klasse en wisten ze door te stoten naar de kwartfinale in het bekertoernooi. In de zaal speelden de jongens hoofdklasse en werden ze 2e op het Milk Boarding toernooi. In het voorjaar van 2019 speelde JO9-1 hoofdklasse, waarin zij als 2e zijn geëindigd. Een knappe prestatie. Daarna volgende onder andere de toernooiwinst op Kardinge, waar de leeftijdsgenoten van GVAV, ACV en Be Quick werden verslagen.

Cas, Luca, Mark, Simon, Stan, Tim, Tom en Viggo, bedankt voor het mooie voetbaljaar! Jesse, bedankt voor alle leuke, goed voorbereide trainingen met altijd technische en competitieve elementen. Dank ook voor jouw grote betrokkenheid bij de jongens en de lol die de jongens met jou hebben gehad.

Fijne zomervakantie, en tot volgend seizoen!

GJ en Chris