Stand van zaken inning contributie

Beste Helpernezen,
Inmiddels heeft de finale incassoronde plaatsgevonden en zijn er helaas nog steeds circa 30 leden die niet geheel of gedeeltelijk aan hun contributieverplichting heeft voldaan. Ik ga er vanuit dat diegene die het betreft zelf weet dat hij/ zij in gebreke is gebleven, echter mocht je toch nog twijfelen, neem dan ajb contact op met mij via penningmeester@vvhelpman.nl
Zoals eerder gemeld gaat er voor de betreffende leden een verbod gelden op verenigingsgerelateerde activiteiten (zowel wedstrijden spelen als trainingen volgen) tot het moment dat er alsnog aan de contributieverplichting is voldaan. Het genoemde verbod gaat in per 28 februari 2020 en dus al gelden voor de wedstrijden van aankomend weekend.
Groet, Barry Bakker
(Penningmeester v.v. Helpman)