Staf Helpman Zaterdag 1 voor volgend seizoen bijna rond

Hoewel het seizoen 2022/2023 nog niet afgelopen is, heeft zaterdag 1 zijn staf voor het seizoen 2023/2024 bijna rond.

Te beginnen met Hendrik Timmer: Hendrik blijft ook komend seizoen trainer/coach van Zaterdag 1.

Charlie Ton, nu nog onderdeel van de spelersgroep zal Hendrik gaan ondersteunen in de rol van assistent-trainer.

Verder komt Coen Hut erbij als teammanager. Coen is nu nog teammanager van de JO17-1 en VR2. Hij zal onder meer de administratieve taken en regel zaken op zich nemen.

Jeroen Pronk zal er geregeld weer bij zijn als assistent-scheidsrechter.

Voor deze positie zoekt de selectie nog wel een vaste assistent-scheidsrechter. Ben jij diegene/of ken jij iemand die deze taak op zich wil nemen, dan horen we het graag! Je kan contact opnemen met Tim van Dorp (timvandorp@live.nl)

Het is verder aan de selectie om dit seizoen nog zo goed mogelijk af te sluiten. Zoals het nu lijkt zit het winnen van een vervangende periode erin. Met daardoor nog kans op promotie naar de tweede klasse. Het zal een mooie kers op de taart zijn.