SHOP EN KLEDINGFONDS

Openingstijden

De shop is open op zaterdag van 9:30 tot 12:30 uur. De shop wordt gerund door vrijwilligers en de marges komen geheel ten goede aan VV Helpman.

De kledingshop is om de week op donderdagavond van 19.30 – 21.00 uur open. Dit is in de even weken.
De shop is rondom en in de schoolvakanties gesloten.

Te koop

In de shop zijn naast de wedstrijdkleding, trainingspakken en kousen diverse artikelen verkrijgbaar: tassen, trainingssetjes, regenjassen, winterjassen, thermokleding, scheenbeschermers, schoenen, keepershandschoenen, ballen, keepersbroeken, sporttape, bandages, mutsen enzovoorts.

Uitshirts lenen

In de shop zijn zwarte uitshirts te leen voor alle thuisspelende teams. De leider van een team kan een AH-tas met uitshirts op maat komen halen, dus noteer eerst even de maten van alle spelers. De leider ondertekent een formulier voor de uitleen en zorgt ervoor dat een speler alle shirts SCHOON (wassen op max. 30 graden) inlevert in de shop op de DONDERDAGAVOND tussen 19:30 en 21:30 uur na de wedstrijddag. De uitshirts kunnen op donderdagavond of zaterdag tussen 9:30 en 12:30 uur in de shop worden gehaald.

Nieuwe leden

Nieuwe leden kunnen na bevestiging van de aanmelding (via de website) door de ledenadministratie een kledingpakket halen in de shop. De jaarlijkse bijdrage van € 22,50 wordt tegelijk met de contributie betaald. Voor het gebruik van het kledingpakket (wedstrijdshirt en -short, trainingspak en éénmalig kousen) wordt door de speler en/of ouder een Gebruiksovereenkomst ondertekend met daarin de regels omtrent de kleding:

GEBRUIKSOVEREENKOMST KLEDING VV HELPMAN

Naam:

heeft hierbij van VV Helpman ontvangen:

 • Een wedstrijdshirt;
 • Een wedstrijdshort;
 • Een trainingspak (jack en broek);
 • Kousen (eenmalig).

onder de volgende voorwaarden:

 1. De kleding is en blijft eigendom van VV Helpman en wordt in bruikleen aan de spelers van VV Helpman verstrekt. Er dient zorgvuldig met de kleding te worden omgegaan. Er mogen géén wijzigingen, teksten en/of afbeeldingen op de kleding worden aangebracht;

 

 1. Voor het kledingpakket wordt jaarlijks een eigen bijdrage voldaan door de speler. Deze eigen bijdrage wordt tegelijk met de jaarlijkse contributie in rekening gebracht;

 

 1. Het kledingpakket wordt alléén gedragen tijdens wedstrijden van VV Helpman. Het trainingspak dient bij de wedstrijd gedragen te worden en mag ook tijdens de training bij VV Helpman gedragen worden. De kleding zal voor meerdere seizoenen worden gebruikt;

 

 1. De speler is zelf verantwoordelijk voor schade en/of vermissing van de kleding. De schade en/of vermissing dient bij de Kledingcommissie gemeld te worden, waarna in onderling overleg wordt bekeken of de schade gerepareerd kan worden dan wel een nieuw, vervangend kledingstuk dient te worden aangeschaft door de speler tegen de dan geldende prijs. Indien de schade aan de kleding tijdens een wedstrijd is ontstaan, dient dit zo spoedig mogelijk bij de Kledingcommissie te worden gemeld en dan zal de speler hiervoor niet aansprakelijk zijn, tenzij er sprake is van opzet of grove schuld van de betreffende speler. Dit is ter beoordeling van de Kledingcommissie;

 

 1. Indien de speler de kleding in een grotere maat nodig heeft, dient dit eveneens bij de Kledingcommissie te worden gemeld, zodat de kleding kan worden omgeruild. Deze ruil wordt in een door de ouder(s)/verzorger(s) ondertekend formulier vastgelegd als aanvulling op deze overeenkomst;

 

 1. De contactpersoon van de Kledingcommissie is Fenna de Groot, ze is te bereiken via email-adres kledingshop@vvhelpman.nl;

 

 1. In alle gevallen waarin deze voorwaarden niet voorziet, beslist de Kledingcommissie;

 

 1. Door ontvangst en ingebruikname van het kledingpakket gaat de speler door ondertekening hiervan akkoord met deze overeenkomst. Voor minderjarige spelers dient een ouder/verzorger deze overeenkomst te ondertekenen.

 

Groningen, augustus 2019

Naam:

Handtekening:

 

Afmelding als lid en inleveren.

Na schriftelijke afmelding als lid bij de ledenadministratie dient het kledingpakket zo spoedig mogelijk na de laatste competitiewedstrijd ingeleverd te worden in de shop. Bij schade en/of vermissing van een kledingstuk dient de speler de kosten hiervan te voldoen.