Rick Heim en Jorin Keekstra eerste aanwinsten voor v.v. Helpman zaterdag 1

Rick Heim en Jorin Keekstra – beiden uitkomend voor de hoofdmacht van Be Quick 1887 – maken aan het eind van het seizoen de overstap naar v.v. Helpman zaterdag 1. Rick en Jorin zijn de eerste versterkingen voor de ambitieuze zaterdag 4e-klasser. Zowel Rick als Jorin hebben een verleden bij v.v. Helpman.

Rick (22 jaar) is een multifunctionele verdediger. Rick speelt sinds 2014 voor de hoofdmacht van Be Quick. Rick heeft ruim 100 wedstrijden achter zijn naam staan in de Hoofdklasse en de Derde divisie.

Jorin (22 jaar) is een verdedigende middenvelder die sinds 2014 speelt voor het eerste van Be Quick 1887. Ook Jorin heeft met ruim 100 wedstrijden in het shirt van het vlaggenschip van Be Quick, veel ervaring op Hoofdklasse en Derde divisie – niveau.