René Wollerich verlengt contract met v.v. Helpman

René Wollerich

GRONINGEN – v.v. Helpman en René Wollerich zijn een contractverlenging van één seizoen overeengekomen.

René Wollerich is nu aan zijn eerste seizoen bezig met de hoofdmacht van Helpman. Een keurige tweede plaats in de derde klasse zondag, is op dit moment een sportief resultaat en past goed in de doelstelling van de trainer en onze club. Zowel René Wollerich en het bestuur/TC zijn zeer tevreden over de samenwerking tussen staf, trainer en spelers en willen deze dan ook voortzetten in het volgende voetbalseizoen. De ambitie van René Wollerich en Helpman zijn volstrekt duidelijk, op een zo hoog mogelijk niveau voetballen waarbij opleiden, motiveren, enthousiasmeren en plezier hebben, kernpunten zijn.

Bestuur en Technische Commissie v.v. Helpman