René Wollerich komt bij VV Helpman met Meiden Talententeam Groningen

HAREN – Roy Bardewee en René Wollerich, die al jaren verantwoordelijk zijn voor de meidenvoetbalschool bij Voetbalcenter Meerstad, starten vanaf 1 juni een talententeam voor meiden.

Het doel van dit team is dat er wekelijks getraind gaat worden en samen wedstrijden en toernooien op niveau te spelen. Er is in de regio veel vraag om talentvolle speelsters te laten samenspelen. Hier wordt op deze manier gehoor aan gegeven.

,,We zoeken meiden in de leeftijdscategorie 2007-2008-2009. Op 30 mei is er een testtraining voor de meiden in bovengenoemde leeftijdscategorie uit de provincie. Helpman is onze locatie en de testtraining is gratis. Vanaf juni zullen we starten met de geselecteerde speelsters.’’

René Wollerich is Hoofdtrainer en Technisch Adviseur van VV Helpman

Voor aanmelden en/of vragen kunt u contact opnemen met René Wollerich via rene@voetbalcenter-meerstad.nl. Tel. 06-53447915