Rémon Schutte ook volgend seizoen bij Helpman Zaterdag

Dat Rémon Schutte de laatste maanden al bij Helpman kwam voetballen, is niet geheel geruisloos aan voetballend Groningen voorbij gegaan. De aanvallend ingestelde speler vertrok in de winterstop van afgelopen seizoen naar Helpman en speelde gelijk enkele wedstrijden mee. Later bleek, dat zijn geboortedatum verkeerd was verwerkt en dat hij deze wedstrijden nog niet had mogen meespelen. Gelukkig is dit alles, na enige commotie, opgelost en heeft Rémon de afgelopen periode een aantal wedstrijden voor Helpman kunnen spelen en ook al meerdere doelpunten gemaakt.

Dit seizoen zal Rémon bij Helpman blijven en een volwaardig seizoen draaien. Rémon heeft in zijn jeugd bij FC Groningen gevoetbald, om daarna in de selectieteams van Achilles en Be Quick 1887 te spelen. Op deze manier begint Helpman zaterdag het verlies van vele jongens op te vangen en krijgt de groep van volgend jaar langzaam vorm. De groep is nu van dusdanige kwaliteit, dat die ervoor moet kunnen zorgen dat de promovendus wéér bovenin mee gaat draaien in de derde klasse