Reminder Voetbalplaatjesactie VV Helpman AVG graag uw akkoord

Beste Leden,

In het najaar van 2020 organiseert vv Helpman in samenwerking met Albert Heijn Willems een sportplaatjesactie. Alle leden van onze vereniging worden op de foto gezet voor een gepersonaliseerd sportplaatje, waarmee uiteindelijk een supermooi verzamelalbum van onze vereniging wordt gemaakt. Super gaaf dus!

Om een verzamelalbum van onze geweldige verenigingen te maken hebben we jullie toestemming nodig voor het gebruik van alle foto’s waar jij herkenbaar op bent. Sinds de AVG-wetgeving van kracht is gegaan staat jullie privacy centraal. Het enige wat jij (indien je 16 jaar of ouder bent) of jouw ouders hoeven te doen is eenmalig toestemming geven via de volgende link: https://myclubstore.nl/mcsdcm/consent/vvhelpman

Zet de handtekening vóór 24 september 2020.

Let op! Het zetten van de handtekening is vereist voor deelname aan de sportplaatjesactie.

Als je akkoord heb gegeven via de link, dan ontvang je een bevestigingsmail (deze kan ook in je spam komen)
Als je die mail bevestigd dan is het geregeld

Het kan zijn dat je geen bevestigingsmail hebt gehad, er waren wat problemen.
Inmiddels zijn die opgelost

Mocht je geen bevestiging hebben gehad, dan graag opnieuw akkoord geven

Mochten er nog vragen zijn, dan horen wij het graag

Met sportieve groeten,

Jan van der Lei & Coen Hut
Club coördinatoren voetbalplaatjesactie VV Helpman