Programma zaterdag 14 en 21 november 2020

Beste leiders en trainers,

Goed nieuws: we mogen tegen Be Quick oefenwedstrijden spelen!

Voor de komende twee zaterdagen (14 en 21 november) ligt de verantwoordelijkheid van het regelen van oefenwedstrijden bij de trainers en leiders. Ieder team kan dus zelf bepalen of en tegen wie ze eventueel spelen.

Let op: er mag dus enkel geoefend worden tegen andere teams van Helpman of tegen teams van Be Quick.

Het regelen van een oefenwedstrijd gaat als volgt:
1. Bepaal tegen wie je wilt spelen en neem contact op met de trainer/leider van de tegenstander. Indien je tegen een team van Be Quick wilt spelen, een lijst van de trainers/leiders van Be Quick vind je hier: o/edit?usp=sharinghttps://docs.google.com/spreadsheets/d/17cCA7b23XPv14Uelbx6aaBrtvEggfp5ZIDemNURS52. Een lijst van de trainers/leiders van Helpman vind je hier: https://www.vvhelpman.nl/informatie/trainers-en-leiders/
2. Als je ‘thuis’ speelt – op velden van Helpman dus -, moet er een veld geregeld worden. Dit gaat via wedstrijdsecretaris Jan Wegenaar. Hij zal je wedstrijd inplannen en jou de aanvangstijd doorgeven. Jan is te bereiken via: 06-18368513 of wedstrijdsecretaris@vvhelpman.nl;
3. Via scheidsrechterscoördinator Hero van Woudenberg kan je een scheidsrechter regelen. Doe dit wel minimaal twee dagen voor de wedstrijd, anders zou het kunnen dat er geen scheidsrechter meer beschikbaar is. Hero is te bereiken via: 06-42710820 of herodrummer@hotmail.com.

Veel plezier met het spelen van oefenwedstrijden!

Mocht je nog vragen hebben, dan kan je contact opnemen met de technisch coördinator van de betreffende leeftijdscategorie. Zie hiervoor de Wie is Wie lijst: https://www.vvhelpman.nl/informatie/wie-is-wie/

P.S. Helaas blijven de coronamaatregelen wel van kracht, dus:
* Iedereen komt in Helpmankleding. De kleedkamers mogen niet worden gebruikt.
* Iedereen neemt zelf drinken mee. De kantine is gesloten.
* Ouders hebben, net zoals bij de training, geen toegang tot het sportpark.
* De teams wordt gevraagd om een kwartier voor aanvang aanwezig te zijn. En na de wedstrijd weer gelijk het sportpark te verlaten.

TC Jeugd