Planning eind seizoen 2020/2021 begin seizoen 2021/2022 Jeugd

Beste mensen,

Het seizoen zit er bijna op. A.s. Zaterdag zijn de laatste regio cup wedstrijden. Een mooi toetje na een lang coronaseizoen.   Bij het toetje mogen zaterdag ook weer ouders aanwezig zijn. Misschien zien ze nog een paar teams regiokampioen worden.

We mogen dus weer terug naar het normale. Daar zijn we erg blij mee. We willen het seizoen dan ook mooi afsluiten en het nieuwe seizoen met een groot Helpman toernooi beginnen. Er wordt hard gewerkt aan de voorbereidingen van al die activiteiten.

Ook hebben we onze 500 jeugdleden opnieuw ingedeeld. Het was een “hels” karwei, maar ik denk dat het resultaat er mag zijn. Natuurlijk krijgt niet iedereen waar hij of zij van heeft gedroomd, maar de trainers en de technisch jeugd coördinatoren hebben er voor gezorgd, dat iedereen het volgend jaar weer samen in een team op zijn eigen niveau kan spelen.

Ook is de lijst met trainers voor volgend seizoen zo goed als rond. En ook de trainingstijden komen er aan. We hopen, dat het nog voor de zomervakantie kan worden gepubliceerd.

Zaterdag 03 juli wordt onze 500e jeugdlid gehuldigd. Ik mag nog niet vertellen wie het is, maar het is een “mini” De mini’s , onze afdeling, die dit jaar met reuze stappen is gegroeid. Daar zullen de bouwers van de mini arena ook erg blij mee zijn. Want wie wil er niet in de arena voetballen. We gaan het in ieder geval feestelijk vieren.

Onze J09/10 en 11 hebben dit jaar wel een zeer bijzonder toetje. Zij doen zaterdag 26 juni en zaterdag 03 juli mee aan de Nederlandse kampioenschappen. JO/11 in Bergen op Zoom, J0/10 in Holten en de JO/9 in Harderwijk. Een fantastische ervaring en we wensen ze dan ook heel plezier en succes.

We hebben voor iedereen alle activiteiten op een rijtje gezet. Nog even genieten, dan de vakantie en een nieuw begin met een prachtig Helpmantoernooi. En dat allemaal weer met ouders erbij. Die hebben we echt wel gemist.

Datum Tijd Activiteit
Zaterdag 26 juni Hele dag Laatste wedstrijden regiocup + publiek

NK JO11/1: Bergen op Zoom

 

Vrijdag 02 juli   Laatste training jeugd.

 

Zaterdag 03 juli  

09.00 – 11.00 uur

09.00 – 11.00 uur

11.00 – 13.00 uur

 

 

Hele dag

Hele dag

Afsluiting seizoen jongste jeugd.

Mini’s. ( o.a. ceremonie 500e jeugdlid.}

JO7 ( Wedstrijdjes + penaltybokaal)

J0/8, JO/9, J0/10 en JO11

EK wedstrijden, penaltybokaal + wedstrijd jeugd tegen trainers.

 

NK JO10/1   Holten

NK JO9/1     Harderwijk

 

10 juli t/m 22 augustus

 

  Zomervakantie.
Maandag 23 augustus 16.00 – 20.30 Start trainingen

Het trainingsschema zal binnen kort verschijnen

 

Zaterdag 28 augustus

 

09.00 – 16.00 uur

Ochtend:

Middag:

Helpman jeugdtoernooi

JO8/JO9/JO12 en MO17

J010/JO/11

 

Zondag 29 augustus 09.00 – 16.00 uur

Ochtend:

Middag:

Helpman jeugdtoernooi

JO13/JO15

J015/JO17

 

Vrijdag 03 september 19.00 uur Start bijeenkomst leiders en trainers

 

Zaterdag 04 september Hele dag Begin bekercompetitie

 

Zaterdag 25 september Hele dag Begin gewone competitie.

 

 

Namens de jeugd TC en het jeugdbestuur wens ik allen alvast een hele fijne vakantie.

Ben Weinans
Jeugdvoorzitter.