Osip Adelmeijer tekent bij Fc Groningen

Een achttal spelers, waaronder Osip Adelmeijer heeft hun opleidingsovereenkomst bij Fc Groningen getekend. Vanaf seizoen 2022/2023 stroomt hij in en zal deel gaan uitmaken van de O12 van Fc Groningen.

 

Osip kwam in het voorjaar van 2020 over om bij vv Helpman te voetballen. Osip pakte met de O10-1 in het door het Corona virus gehavende seizoen de eerste plek op een sterk bezet voorbereidingstoernooi bij Lycurgus en een zesde plek op het Nederlands Kampioenschap, waarbij er alleen werd verloren van BFC Bussum.

 

Met zijn kleine gestalte is Osip een opvallende verschijning. Zijn spel kenmerkt zich door een snelle dribbel en handelingssnelheid in de kleine ruimte, daarnaast is hij (natuurlijk) tweebenig.

 

We wensen Osip veel succes bij Fc Groningen en hopen met de O11-1 in het resterende deel van het seizoen nog mooie wedstrijden en toernooien te spelen.

 

Eelke ter Steege
Trainer/Coach JO11-1