Osip Adelmeijer pakt rood in laatste wedstrijd voor vv Helpman O11-1!

Donderdagavond 2 juni speelden we met O11-1 de laatste competitiewedstrijd thuis tegen VEV’67 012-1. VEV’67 kon kampioen worden in deze hoofdklasse poule als ze met drie doelpunten verschil zouden winnen. In een eerste helft waarin VEV’67 iets de overhand had, kwamen ze een minuut voor rust wat gelukkig op 0-1.
In de tweede helft werd er door ons uit een ander vaatje getapt. Beter aan de bal en hoger druk zetten waren de ingrediënten voor een prima tweede helft. Dit resulteerde in een prachtige 3-1 overwinning!
Een minuut voor het eindsignaal toonde spelleider Yazgönül een rode prent aan Osip Adelmeijer. Lopend door een erehaag opgesteld door de spelers van Helpman en VEV verliet hij onder applaus het veld en kreeg een mooi aandenken aan zijn tijd bij vv Helpman uitgereikt door hjo René Wollerich.
Met drie overwinningen, drie verlies partijen en een gelijkspel, hebben we ons prima staande gehouden in de O12 hoofdklasse.
Eelke ter Steege (trainer/coach O11-1)