Open trainingen MO15, MO17 & MO20

Op maandag 3 en maandag 17 april vinden er open trainingen plaats voor de MO15, MO17 & MO20 voor aankomend seizoen. De trainingen voor alle drie de teams zullen plaatsvinden van 18:00 – 19:15 uur.

Als VV Helpman willen we een opleidingsclub voor meiden zijn in omgeving Groningen, zowel op recreatief als prestatief niveau. Uitgangspunt hierbij is dat we alle meiden een passende plek willen bieden. We zien veel ambitieuze meiden die vanaf de JO15/JO17 de overstap willen maken naar een meidenteam, maar we zien ook veel meiden die op die leeftijd willen beginnen met voetballen.

De open trainingen bieden voor al deze meiden dé mogelijkheid om kennis te maken met onze meidenteams.

Graag aanmelden bij de trainers of Betty Biemans (06-25492098 / meidenvoetbal@vvhelpman.nl)

Met sportieve groet,

Namens de Jeugd-TC

Betty Biemans
Technisch Coördinator Meiden