Open trainingen MO15, MO17 & MO20

VV Helpman staat in de omgeving Groningen goed bekend om het meiden- en vrouwenvoetbal. Op dit moment bestaat de meiden- en vrouwenafdeling uit twee MO17-elftallen, MO20-elftal en drie vrouwenteams. Voor volgend seizoen zouden we dit graag aanvullen met een MO15 team, dit zijn meiden vanaf geboortejaar 2011. Bij Helpman wordt er tot en met O13 gemengd gespeeld met jongens. Talentvolle meiden stimuleren we om zo lang mogelijk bij de jongens te blijven spelen. Op die manier willen we iedere speelster een plek kunnen bieden op haar eigen niveau en passend bij haar eigen wensen. Voor keepers worden er naast reguliere trainingen ook aparte keeperstrainingen aangeboden.

We zien veel ambitieuze voetbalsters die vanaf de JO15/JO17 de overstap willen maken naar een meidenteam, maar we zien ook veel meiden die op die leeftijd juist willen beginnen met voetballen. De open trainingen bieden voor al deze meiden de mogelijkheid om kennis te maken met de club en onze meidenteams.

Dus ben jij op zoek naar een meidenteam of wil je graag kennis maken met het voetbal? Kom dan vooral langs!

De open trainingen zullen zijn op:

  • MO15 & MO17: woensdag 10 en 17 april vanaf 18:30 uur
  • MO20: maandag 8 en 15 april vanaf 18:30 uur

Graag aanmelden bij Betty Biemans (06-25492098 / meidenvoetbal@vvhelpman.nl) of bij de trainers.

Voor meer informatie zie ook: https://www.vvhelpman.nl/meidenvoetbal/

Met sportieve groet,

Namens de Jeugd-TC
Betty Biemans
Technisch Coördinator Meiden