Open trainingen meiden en vrouwen!

Ben jij nog op zoek naar een voetbalvereniging die zowel gezellige prestatiegerichte als recreatieve teams hebben voor meiden en vrouwen? Dan is dit je kans! Van 12 april tot en met 20 mei vinden er namelijk iedere week open trainingen plaats voor alle meiden- en vrouwenelftallen.

V.V. Helpman staat goed bekend in omgeving Groningen om haar grote en groeiende afdeling aan enthousiaste voetballende meiden en vrouwen. Deze bestaat nu uit een MO15-1, MO17-1, MO19-1 en drie vrouwenteams (1e klasse, 3e klasse & 4e klasse).

De jongere jeugd speelt gemixt met jongens. Ook talentvolle meiden kunnen zo lang mogelijk bij de jongens blijven spelen. Op die manier willen we iedere speelster een plek kunnen bieden op haar eigen niveau en passend bij haar eigen wensen. Voor keepers worden er naast reguliere trainingen ook aparte keeperstrainingen aangeboden.

Het doel van de club is om toe te werken naar twee teams in elke leeftijdscategorie vanaf de MO15 om zowel prestatiegericht als recreatief voetbal mogelijk te maken. VR1 komt uit in de landelijke 1e klasse en de ambitie is om dit minimaal te handhaven en om met VR2 naar de 2e klasse te promoveren.

Naast voetbal, speelt gezelligheid natuurlijk ook een belangrijke rol. Er wordt dan ook, naast de derde helft, regelmatig van alles georganiseerd. Denk aan (internationale) toernooien, Vriendinnendagen, feestjes of teamuitjes. Het motto van de club is dan ook niet voor niets “Club voor het leven”!

Wil jij een keer meetrainen om te zien of Helpman wat voor jou is? Kom dan gerust langs op de open trainingen! Onze teams trainen op onderstaande tijden.

Voor opgave of meer informatie kan contact opgenomen worden met Coen Hut (coördinator meiden) via 06-24421174 of jeugdsecretaris@vvhelpman.nl.

Trainingstijden
(Let op, kan afwijken i.v.m. coronamaatregelen)

MO15-1
dinsdag & donderdag van 17:15 – 18:30

MO17-1
dinsdag & donderdag van 17:15 – 18:30

MO19-1
maandag & woensdag van 18:30 – 19:45

VR1
dinsdag & donderdag van 19:00 – 20:30

VR2
dinsdag & donderdag van 18:00 – 19:15

VR3
dinsdag & donderdag van 19:00 – 20:30

Meer weten of wil je op de hoogte blijven van onze teams? Volg ons ook op Instagram (@meidenvrouwenhelpman) of Facebook (Meiden / Vrouwen V.V. Helpman).