Op papier een moeilijke derby tegen Be Quick

Op papier een moeilijke derby tegen Be Quick.

In de 3e minuut voorkomt  Dominique een snelle achterstand. Helaas is het een minuutje later wel raak en scoort BQ 0-1. Ons eerste kansje is in de 8e minuut een leuk schot op de keeper van BQ. In de 9e minuut heeft BQ het weer op de heupen en scoort 0-2 .  Dit gebeurde ook in de 21e, 25e en 35e minuut. De enige wapenfeiten komen nog van Bram, die net over kopt en Minne die een scherpe pass mist .BQ was duidelijk beter en we gaan 0-5 de rust in.

De tweede helft met regen doet BQ niet goed. Wij bieden veel meer tegenstand en we zien dat BQ “onze Marijn”  echt mist. In de 37  minuut geeft Wytse een mooi assist aan Bram die het vervolgens knap afmaakt en we komen op 1-5. Een minuut of 10 later geeft Otto een fantastische pass aan de op dreef geraakt Bram. Hij speert naar het doel en scoort koelbloedig 2-5 . Na een strijdige periode, zakt de wedstrijd wat in. BQ scoort nog2-6 en een dwaze heethoofd van BQ kan zich niet inhouden en krijgt een rode kaart.

Complimenten voor de jongens van VV Helpman, moedig gestreden!

opstelling 1-4-4-2
Marniek Bram
(47′ Olivier)
Milan
(35′ Minne ©)
Lars Wytze
(35′ Olivier) (45′ Ivar)
(47′ Otto)
Minne ©
(35′ Otto)
(47′ Mathijs)
Abel Mathijs Wen Bart
(47′ Wessel)
Dominique
Bank: Ivar, Olivier, Otto, Wessel
Afwezig: Sam (Weekend weg)

Mark Hoving

Fotograaf Vibeke Veenboer