Op 26 februari voor 10 euro naar FC Groningen – Willem II

VV Helpman is lid van het Amateurconvenant van FC Groningen.
In het kader daarvan biedt FC Groningen hun convenant clubs de mogelijkheid om enkele keren per seizoen met korting naar een thuiswedstrijd van FC Groningen te gaan.

Dit jaar verdelen ze de wedstrijden, uitgezonderd topwedstrijden, onder gemeenten. Bij de wedstrijd FC Groningen – Willem II op zaterdag 26 februari zijn de clubs uit de gemeente Groningen aan de beurt! Extra bijzonder is dat dit de eerste wedstrijd weer is dat er geen beperkingen zijn. Iets waar wij erg blij mee zijn.

Bovenstaande actie houdt in dat onze leden voor slechts tien euro een kaartje kunnen kopen. Dit kan via deze speciale pagina: https://tickets.fcgroningen.nl/initiative/Amateurconvenant-Gemeente-Groningen