Onduidelijk over kunstgrasvelden houdt aan, interview met Jan van der Lei (voorzitter a.i.)

Onduidelijk over kunstgrasvelden houdt aan

De afgelopen dagen heerst er onrust rondom de veiligheid van kunstgrasvelden. Het CDA en de Stadspartij vragen de gemeente om opheldering. 

De rubbergranulaatkorrels bevatten mogelijk giftige stoffen die kankerverwekkend zijn. De gemeente ziet echter nog geen reden om sporten op kunstgras af te raden, omdat een rapport zegt dat er geen gezondheidsrisico’s zijn. Het CDA en de Stadspartij vinden de afwachtende houding van de gemeente onverantwoordelijk en vragen om opheldering.

Onder de leden van V.V. Helpman valt de onrust mee. Wel werd daar afgelopen weekend op verzoek van een team wel één wedstrijd verplaatst naar natuurgras. De voetbalvereniging wacht de uitkomsten van het lopende onderzoek over de veiligheid van kunstgras af.

https://www.oogtv.nl/2016/10/onduidelijk-over-kunstgrasvelden-houdt-aan/