Ondertekening recht van opstal vv Helpman

VV Helpman is de eerste club in de gemeente Groningen die het recht van opstal heeft gekregen in het Gelijk Speelveld. Hiermee wordt de voetbalclub formeel eigenaar van de kantine en de kleedkamers. Na een proces van jaren gaat de gemeente richting een afronding van het project Gelijk Speelveld. Begin 2020 volgen de andere verenigingen. Op deze manier worden de regels voor eigendom of verhuur van de clubaccommodatie/kleedkamers voor de buitensportverenigingen eenduidig.

Naast wethouder Inge Jongman, voorzitter Jan van der Lei en notaris Ariën Nielsen, was ook Bram Reudink van de Sportkoepel Groningen bij de officiële ondertekening aanwezig. De Sportkoepel Groningen vertegenwoordigt een groot deel van de Groninger sportclubs en behartigt de gezamenlijke belangen van de clubs die vallen onder het Gelijk Speelveld, bron Sport050.