Nog één nachtje slapen en dan…

Nog één nachtje slapen en dan…
Morgen is het zover, de eerste training van de mini’s en IC op ons sportcomplex aan de Esserberg.
Heb je je nog niet aangemeld, doe dat dan nog snel even via het Aanmeldformulier.

Voetbalschoenen kopen?
Dit jaar zijn we begonnen met een kledingfonds en hebben we een echte sportkleding shop in onze kantine. Hier kun je Helpman sportkleren kopen, maar ook voetbalschoenen, scheenbeschermers, keeper handschoenen en nog veel meer tegen een zeer aantrekkelijke prijs vergeleken met de meeste reguliere sportshops. Bevalt de training en mocht je dus voetbalschoenen willen kopen, raad ik aan om morgen een kijkje te nemen in onze shop!

Ik hoop jullie allen morgen 23 september om 8:45 te zien voor de Kick-off. Neem je sportkleding mee, wij schenken ranja.

Heb je nog vriendjes en vriendinnetjes die ook willen voetballen? Laat ze ook het aanmeldformulier invullen en neem ze morgen gezellig mee. Mochten jullie ouders al nagedacht hebben over participatie bij het geven van trainingen, dan hoor ik het graag.

Tot morgen!