Nieuwjaarsreceptie én VV Helpman jubilarissen (25, 40 en 50 jaar)

Nieuwjaarsreceptie en jubilarissen 2018

Onder zeer grote belangstelling zijn gisteravond tijdens de nieuwjaarsreceptie een aantal Helpernesen gehuldigd voor hun respectievelijk 25, 40 én 50 jaar lidmaatschap.

Nico Pama (50 jaar), Jaap van der Veer (50), Wim van der Veer (50), Franciscus Nienhuis (40), Henk Bijl (25), René Hollen (25), Mark Koetje (25), Bart Moes (25) en Daniel Jansen (25). Op de groepsfoto ontbreken Nico Pama (later gehuldigd) én Daniel Jansen (wordt later gehuldigd).

Tijd voor reflectie op het afgelopen jaar en vooruitkijkend op het komende kalenderjaar ging voorzitter Jan van der Lei in op een aantal zaken die onze vereniging bezighoud. Ontwikkelingen op het gebied van trainers, vrijwilligerswerk, kantine spelregels, kledingfonds, Gelijk Speelveld en tal van andere zaken die van belang zijn bij het draaiende houden van onze verenging. Aansluitend werden er 8 jubilarissen gehuldigd voor hun lidmaatschap bij Helpman. Een zeer geslaagde, maar vooral drukke nieuwjaarsreceptie.