Nieuwe website online!

website, vv Helpman, Pixelsz online vormgeving

Met veel trots presenteren wij de vernieuwde website van vv Helpman. In samenwerking met Pixelsz online vormgeving uit Groningen is de nieuwe look en feel uitgedacht en verwerkt. De website is nu niet alleen overzichtelijker, maar heeft ook nieuwe features zoals de teampagina’s met alle uitslagen, wedstrijden, standen en selectie. Dit wordt allemaal aangestuurd vanuit de KNVB en de nieuwe wedstrijden App.

Achter elke wedstrijd in het programma is een meer button te zien. Klik je hierop dan krijg je uitgebreide informatie over de wedstrijd. Van routeplanner tot zelfs de tenuekleren aan toe. Ook voor scheidsrechters is een aparte pagina aangemaakt waarin overzichtelijk te zien is welke wedstrijd er gefloten moet worden.

Neem snel een kijkje op de website en laat weten wat je er van vindt!