NIET VOOR DE KANTINE PARKEREN !

NP

Een oproep aan alle leden! Wanneer je met de auto komt DAN GRAAG PARKEREN OP DE PARKEERPLAATS!
Voor het laden en lossen van spullen is er natuurlijk altijd een mogelijkheid maar nu wordt er door veel mensen misbruik hiervan gemaakt.
Het wachten is op schade aan de geparkeerde auto’s want door de parkeerdrukte is de ruimte zeker op trainingsavonden veel te beperkt!

Ook kan het gevaarlijke situaties opleveren met plotseling overstekende voetballer(tjes).

Naast bovenstaande punten moeten we de weg naar de Helperborgh TEN ALLE TIJDE vrij houden voor HULPDIENSTEN als ambulance en brandweer! Graag jullie medewerking. Wanneer dit niet gebeurt zal er weer een paaltje aan het begin van de weg worden geplaatst waardoor NIEMAND meer naar achteren kan en wordt het dus slepen met de spullen en daar zit niemand op te wachten.

GRAAG VOOR OP DE PARKEERPLAATS PARKEREN!!!