Na rust loopt Helpman JO13-1 uit naar 0-5 tegen plaatsgenoot GRC JO13-1

Na rust loopt Helpman JO13-1 uit naar 0-5 tegen plaatsgenoot GRC JO13-1

 

GRC JO13-1                                     0          –         5                                 Helpman JO13-1

(rust 0-1)

Datum: 25 mei 2019 Tijd 10:45 uur
Assistent-scheidsrechter Helpman: De heer J. van der Zee

Selectie Helpman (op voornaam)

Ivar, Lars, Lucas (K), Marnix, Mart, Nick, Otto, Paula, Sam ©, Sebastiaan, Tijn, Tomas & Wessel

 

In december 2018 schreef ik voor het laatst een wedstrijdverslag. Ik vind het heel prettig dat er een aantal ouders zijn die af en toe een verslag willen schrijven. Zo kan ik mij als leider bezig houden met andere zaken rondom de wedstrijd. Ik vind het schrijven van verslagen leuk om te doen en daarom heb ik mezelf voor vandaag ingeroosterd.

 

Vandaag staat de laatste competitiewedstrijd op het programma. Tegenstander van vandaag GRC JO13-1. GRC staat 10e met 12 punten uit 21 wedstrijden. Ze hebben 24 keer gescoord en 53 doelpunten tegen gekregen, een doelsaldo van -29. Eerder dit seizoen wonnen we met 7-2 van GRC

 

Helpman staat op de 4e plaats met 37 punten uit 21 wedstrijden. Wij hebben 65 keer gescoord en 44 doelpunten tegen gekregen. Dit levert ons een doelsaldo van +21 op. Als we vandaag winnen blijven we 4e. Mochten we onverhoopt punten verspelen, dan kan NEC Delfzijl, als ze winnen, ons voorbij gaan op de ranglijst.

 

Marten is wat later, daarom doe ik de voorbespreking en de warming up. Rond 10.35 uur is Marten gearriveerd, nog even de laatste aanwijzingen en dan is het 10.45 uur, dus de hoogste tijd om te beginnen. GRC zet de wedstrijd in gang. In de 1e helft is het wat aftasten voor beide teams. Beide ploegen krijgen wat kansjes. Met nog 1 minuut te spelen zet Lars ons, op aangeven van Tomas, op een 0-1 voorsprong. En dat is ook de ruststand.

 

In de 2e helft spelen we een stuk beter. In de 34e minuut schiet Lars, op aangeven van Marnix de 0-2 binnen. 3 minuten later is het weer raak, Otto maakt op aangeven van Lars de 0-3. We krijgen een aantal kansen, maar ze gaan er niet allemaal in vandaag. In de 44e minuut maakt Lars, op aangeven van Ivar de 0-4. Dit is zijn 3e doelpunt, dus de hattrick is compleet. Lars is tot nu toe betrokken bij alle doelpunten. Met nog 9 minuten te spelen krijgt hij een publiekswissel. Sam speelt verder in zijn plaats. In de slotminuut bepaald Otto, op aangeven van Sebastiaan, de eindstand op 0-5.

 

Na de wedstrijd bedanken we zoals gewoonlijk, de arbitrage en de tegenstander. Er worden nog wat foto’s gemaakt en we gaan met een goed gevoel naar huis. Een 5-0 overwinning en geen doelpunten tegen. Goed gedaan!!

 

Dit was onze laatste competitiewedstrijd van het seizoen. Voor Marten en mij was dit ook onze laatste competitiewedstrijd als staf van JO13-1. Volgend seizoen vormen wij de staf van Helpman JO15-1. Ik ben 9 seizoen met veel plezier leider geweest van Helpman JO13-1. Voor mezelf vind ik het, na dit seizoen, een goed moment om naar een ouder team te gaan. Ons seizoen is nog niet afgelopen. We doen nog mee aan de Lommel Trophy (België) en een toernooi bij HFC’15.

 

Scoreverloop: 29’ 0-1 Lars (Tomas), 34’ Lars (Marnix), 37’ 0-3 (Lars), 44’ 0-4 Lars (Ivar), 60’ 0-5 Otto (Sebastiaan)

 

Dit is een mooi moment om een aantal mensen te bedanken

Bart, Ivar, Lars, Lucas, Marnix, Mart, Nick, Otto, Paula, Sam, Sebastiaan, Tijn, Tomas, Wessel; Bedankt voor jullie, aanwezigheid, gezelligheid en inzet tijdens trainingen en wedstrijden dit seizoen.

Jeroen & Rene; Bedankt voor het fluiten

Alex, Annelies K., Herman, Jeroen, Jouke, Mark, Rene, Renzo & Wim; Bedankt voor het vlaggen
Annelies, Erwin, Herman, Margriet, Mark, Marike, Paula, Renzo & Wim, bedankt voor het schrijven van wedstrijdverslagen

Annelies K., Alex, Erwin, Margriet, Nicole, Paula, Renzo, Vibeke, & Wim; Bedankt voor het maken van foto’s
Annelies, Jolanda, Martine en Yvonne; Bedankt voor het doen van de ranjadienst
Jouke & Renzo; Bedankt dat jullie een keer het coachen van Marten hebben overgenomen
Renzo; Bedankt dat je een keer mijn leidersrol hebt overgenomen
Alle ouders; Bedankt voor jullie betrokkenheid, en het rijden naar uitwedstrijden

Sam; Bedankt dat we, indien nodig, spelers van jullie mochten lenen

Concstance, Dilan, Gijs, Luca, Luke, Nadine & Thijs; Bedankt voor jullie aanwezigheid, inzet en dat jullie af en toe mee hebben gedaan met onze wedstrijden
Ouders van bovenstaande spelers; Bedankt dat ze mee mochten doen met onze wedstrijden

Alle ouders; familieleden en andere geïnteresseerden; Bedankt voor jullie support tijdens de wedstrijden

Trainer Marten; Bedankt voor je trainingen, overleggen, coaching en prettige samenwerking

 

Nogmaals heel erg bedankt iedereen en we zien elkaar snel weer!

 

opstelling 1-4-4-3        
Ivar   Tijn   Lars
(17′ Lars)   (55′ Sebastiaan)   (17′ Ivar)
(51′ Sam)       (25′ Otto)
         
  Tomas   Marnix  
  (47′ Mart)   (39′ Ivar)  
    Sam ©    
    (39′ Marnix)    
Paula Mart   Sebastiaan Nick
  (30′ Wessel)   (25′ Bart) (25′ Sebastiaan)
        (43′ Nick)
    Lucas    
Bank: Bart, Otto, Wessel      

 

Coen Hut
Leider JO13-1

Fotograaf Paula Mosterman