Meidenvoetbalschool Voetbalcenter Meerstad “Meisjesvoetbal is COOL”

Voetbalschool Meerstad

“Meisjesvoetbal is COOL”

Vrijdag 16 maart start de voetbal- & keeperschool weer bij vv Helpman. De trainingen, verzorgd door Voetbalcenter Meerstad van René Wollerich, staan al jaren garant voor het ontwikkelen en beter maken van de jeugdige voetballers. Iedereen tussen de 5 & 15 jaar kan zich opgeven. Dus geef uw dochter snel op!

Functionele techniektrainingen voor meiden in het bijzonder. Specifieke aandacht voor o.a. coördinatie, passen, schieten, kappen & draaien, techniek, aannames en dribbelen. Al met al een prachtige voetballeer school voor uw kind. Naast techniek en coördinatie is het vooral het (zelf)vertrouwen wat de kinderen krijgen. Door goede pedagogische begeleiding, didactisch uitstekende lessen en zorg voor het kind wordt iedereen persoonlijk goed begeleid.

vv Helpman zorgt er voor dat de faciliteiten uitstekend zijn. De trainingen vinden plaats op kunstgras en beginnen op 16 maart om 17.30 uur.

De keepersschool begint op 16 maart om 16.00 uur.

Aanmelden via de website: www.voetbalcenter-meerstad.nl