Marek van der Glas maakt zijn debuut als scheidsrechter

Vandaag, zaterdag 31 maart, was het dan zover. Marek van der Glas, speler van JO13-3, was aangesteld als scheidsrechter/spelleider voor de wedstrijd Helpman JO8-2 – Gorecht JO8-2. De wedstrijd begon om 09.30 uur.

Helpman wint uiteindelijk met 9-3, maar dat is niet het belangrijkste. Het belangrijkste is dat we er weer iemand bij hebben die het leuk vind om te fluiten.

Heb je na het lezen van dit bericht en het zien van de foto’s ook zoiets van: Ik zou graag een keer een wedstrijd willen fluiten en vinden je ouders en trainer/leider dit goed? Stuur dan een mail naar wedstrijdzaken@vvhelpman.nl. Vermeld daarin je naam, leeftijd en in welk team je zit. Dan kunnen wij kijken wanneer we je kunnen inzetten bij een wedstrijd.

 

Coen Hut
Hoofd wedstrijdzaken VV Helpman

Fotografe: Suzanne Langeland