Lycurgus JO15-1 – Helpman JO15-1

We speelden niet goed op het begin we waren slordig. Lycurgus scoorde in de 7e minuut een doelpunt. We kregen wel kansen. 2 keer werd een speler van ons neergehaald in de binnen de 16, in onze ogen was dit een penalty, maar de scheidsrechter gaf geen strafschop. Bij de derde overtreding binnen de 16 kregen we een penalty. Wytze ging achter de bal staan en benutte de penalty in de 31e minuut.

 

We begonnen goed aan de tweede helft we kregen kansen. In de 48e minuut schoot Bram een mooi doelpunt er in na een goede pass van Lars. Lycurgus werd steeds agressiever dat merkte je wel. in de 60e minuut wordt er een zeer harde overtreding op Minne gemaakt. Aan de kant van Helpman dacht iedereen aan rood, de scheidsrechter geeft slechts geel. We hebben wel gewonnen maar we kunnen beter

 

opstelling 1-4-3-3
Olivier Marniek Sam
(31′ Otto) (27′ Bram) (27′ Marniek)
(55′ Olivier) (55′ Sam)
Minne © Wytze Ivar
(31′ Milan) (55′ Otto)
Lars Wen Mathijs Bart
(52′ Wytze) (27′ Bart) (27′ Abel)
(52′ Mathijs)
Dominique
Bank: Abel, Bram, Milan, Otto
Afwezig: Wessel (Geblesseerd)

 

Wytze Schulting

Fotograaf: Chris Westerhoff