Keeper Frank Harms komt zaterdagtak Helpman versterken

Doelman Frank Harms is toegevoegd aan de selectie van het gepromoveerde Helpman zaterdag 1. Samen met Rik Dagelet zal hij komend seizoen het doel van de Blauwwitten verdedigen. Frank Harms speelde afgelopen seizoen bij GRC, dat in de eerste klasse uitkomt. Hier heeft hij niet veel minuten kunnen maken, mede omdat huidig eerste keeper Gerald van Nieff een echte man van de club GRC is.

Frank Harms kwam voorheen onder andere uit voor ZFC Zuidlaren, Be Quick en VV Actief. Hier kwam hij veelal uit in de selectieteams, al heeft hij een van zijn hoogtepunten beleefd bij het tweede van Be Quick Zondag: hier won hij het Landelijk Kampioenschap voor reserveteams! De 28-jarige goalie staat onder andere bekend om zijn snelle en katachtige reactie en zijn goede en positieve coaching. Ook is hij niet vies van een kapbeweginkje in de zestienmeter of een ander circustrucje hier en daar. Welkom bij Helpman, Frank!