Interne opleiding jeugdtrainers VV Helpman

Op vrijdag 3 November 2017 zijn 14 jeugdtrainers van VV Helpman gestart met de opleiding Jeugdvoetbal trainer-coach (JVTC) van de KNVB. De cursus die is samengesteld in overleg met de HJO-ers van VV Helpman, wordt gegeven door Sietse van Dellen (docent KNVB). Het is een volgende stap om de (jeugd) trainers van VV Helpman meer vaardigheden mee te geven, waardoor de jeugdspelers van VV Helpman meer voetbal plezier krijgen en zich beter kunnen ontwikkelen binnen een veilige leeromgeving. Wij wensen: David Schuttrups, Lambert Hadders, Jelmer Althuis, Jaap Schoneveld, Sam Timmermans, Nina Snijder, Amerins Schelvis, Gijs Ringnalda, Lieuwe Rozema, Rune Pronk, Jesse van Donderen, Rik Dagelet, Thijs Kortekaas en Jasper Boter, veel succes de komend maanden.

 

Michael de Haas