Week 20 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Vrijdag 06-mei 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 07-mei 07:45-13:00 Natatsha Hoeboer/Marjolein Scholtens
07-mei 13:00-18:00 Rolf Kloppenborg/Team Danny
07-mei 18:00-sluit Zaterdag 3
Zondag 08-mei 11:00-14:00 Annemiek Boiten/Astrid van Woudenberg
08-mei 14:00-17:00 Zondag 2
08-mei 17:00-sluit Gesloten
Week 21 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 09-mei Gesloten NVT
Dinsdag 10-mei 18:30-20:30 Zaterdag 2
10-mei 20:30-sluit Zaterdag 2
Woensdag 11-mei 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 12-mei 18:30-21:00 Dames 1/2/3
12-mei 21:00-sluit Dames 1/2/3
Vrijdag 13-mei 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 14-mei 07:45-13:00 Hilde Keun/Natasja Hoeboer
14-mei 13:00-18:00 Edwin Kuiper/Jan Weegenaar
14-mei 18:00-sluit Zaterdag 5
Zondag 15-mei 09:00-13:00 Gesloten
15-mei 12:30-17:00 Astrid van Woudenberg/Ellen Medema
15-mei 17:00-sluit Gesloten
Week 22 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 16-mei Gesloten NVT
Dinsdag 17-mei 18:30-20:30 Zaterdag 1
17-mei 20:30-sluit Zaterdag 1
Woensdag 18-mei 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 19-mei 18:30-21:00 Zondag 3
19-mei 21:00-sluit Zondag 3
Vrijdag 20-mei 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 21-mei 07:45-13:00 Baukje Terpstra/Corien ter Weeme
21-mei 13:00-18:00 Astrid van Woudenberg/Homme Petersohn
21-mei 18:00-sluit Dames 3
Zondag 22-mei 08:00-15:00 Jan Weegenaar
22-mei 10:00-15:00 Annemiek Boiten/Sandra Veltman
22-mei 17:00-sluit Zondag 1
Week 23 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 23-mei Gesloten NVT
Dinsdag 24-mei 18:30-20:30 Zondag 1&2
24-mei 20:30-sluit Zondag 1&2
Woensdag 25-mei 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 26-mei 18:30-21:00 Zondag 1&2
26-mei 21:00-sluit Zondag 1&2
Vrijdag 27-mei 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 28-mei 07:45-13:00 Natasja Hoeboer/Inge Hartlief
28-mei 13:00-18:00 Giny Schutrups/Astrid van Woudenberg
28-mei 18:00-sluit Zaterdag 3
Zondag 29-mei 08:00-15:00 Gesloten
29-mei 12:30-17:00 Henrietta Top/Tineke Nijboer
29-mei 17:00-sluit Gesloten
Week 24 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 30-mei Gesloten NVT
Dinsdag 31-mei 18:30-20:30 Zaterdag 2
31-mei 20:30-sluit Zaterdag 2
Woensdag 01-jun 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 02-jun 18:30-21:00 Zondag 6
02-jun 21:00-sluit Zondag 6
Vrijdag 03-jun 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 04-jun 07:45-13:00 Marjolein Scholtens/Ellen Medema
04-jun 13:00-18:00 Rob Seuren/Homme Petersohn
04-jun 18:00-sluit Zaterdag 4
Zondag 05-jun 08:00-13:00 Programma nog niet bekend
05-jun 13:00-17:00 Programma nog niet bekend
05-jun 17:00-sluit Programma nog niet bekend
Week 25 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 06-jun Gesloten NVT
Dinsdag 07-jun 18:30-20:30 Zaterdag 1
07-jun 20:30-sluit Zaterdag 1
Woensdag 08-jun 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 09-jun 18:30-21:00 Dames 1/2/3
09-jun 21:00-sluit Dames 1/2/3
Vrijdag 10-jun 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 11-jun 07:45-13:00 Hilde Keun/Natasja Hoeboer
11-jun 13:00-18:00 Roelf Kloppenburg/Bea Leeftink
11-jun 18:00-sluit
Zondag 12-jun 08:00-13:00 Programma nog niet bekend
12-jun 13:00-17:00 Programma nog niet bekend
12-jun 17:00-sluit
Week 26 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 13-jun Gesloten NVT
Dinsdag 14-jun 18:30-20:30 Dames 1/2/3
14-jun 20:30-sluit Dames 1/2/3
Woensdag 15-jun 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 16-jun 18:30-21:00 Zondag 3
16-jun 21:00-sluit Zondag 3
Vrijdag 17-jun 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 18-jun 07:45-13:00
18-jun 13:00-15:00
18-jun 13:00-18:00
18-jun 18:00-sluit
Zondag 19-jun 08:00-13:00
19-jun 13:00-17:00
19-jun 17:00-sluit
Week 27 Datum Tijd Gastheer/Gastvrouw
Maandag 20-jun Gesloten NVT
Dinsdag 21-jun 18:30-20:30 Zaterdag 2
21-jun 20:30-sluit Zaterdag 2
Woensdag 22-jun 20:30-sluit Zondag 4
Donderdag 23-jun 18:30-21:00 Zondag 1&2
23-jun 21:00-sluit Zondag 1&2
Vrijdag 24-jun 19:00-sluit Gesloten
Zaterdag 25-jun 08:00-13:00
25-jun 10:30-13:00
25-jun 13:00-15:30
25-jun 13:00-18:00
25-jun 18:00-sluit
Zondag 26-jun 08:00-13:00
26-jun 11:00-17:00
26-jun 17:00-sluit