“Herstart training was een super moment”

“Herstart training was een super moment”

Op woensdag 29 april was het dan eindelijk zover, de jeugdspelers mochten weer trainen. Alvorens dit te organiseren is er heel wat geregeld, achter de schermen, door een groot aantal mensen.

De maatregelen van het RIVM en de KNVB zijn uitvoerig bestudeerd, contacten met de gemeente, onze buren Be Quick en de Rugbyclub werden gelegd en urenlang is er overleg en instructie voor en met de trainers geweest.

Het resultaat was er! Om 16.00 uur stonden er 6 trainers op het veld met in totaal 60 kinderen. De training verliep erg goed en ook de trainingen van de andere jeugdleden verliepen zeer goed. Ook de Spelers van onder 17 en 19 zijn gisteren weer begonnen.

“herstart training van onze jeugd was een super moment”

Vandaag, 30 april, starten alle overige jeugdteams.

Alle trainingen zullen worden geobserveerd door “toezichthouders”. Zij kijken naar de toestroom van spelers naar de trainingen en ook de overgang van de ene naar de andere training. Ook tijdens de training zullen zij observeren hoe er getraind wordt en of trainers en spelers zich houden aan de afgesproken opgelegde maatregelen.

Ik wil op voorhand iedereen, die zo bereidwillig is (geweest) om mee te werken aan een goede start, bedanken!!

We kunnen trots zijn op datgene wat we bewerkstelligen met z’n allen.

Technisch Adviseur vv Helpman

René Wollerich.