Henk Meijboom 50 jaar lid van VV Helpman

Afgelopen zaterdag is Henk Meijboom gehuldigd voor zijn 50 jaar lidmaatschap van v.v. Helpman. Henk is in 1969 gestart bij de Club voor het Leven. 11 jaar heeft hij in het eerste elftal gespeeld. Na zijn actieve voetbalcarriere heeft hij vele functies bij Helpman ingevuld. Elftalleider, TC lid maar bovenal is Henk bekend als kantine medewerker. Elk gat is door Henk opgevuld, en geen verzoek was hem te veel. Samen met zijn vrouw Winie, zijn twee dochters Jeanne en Trea met aanhang kwam hij naar de Esserberg waar hij zijn 50 jaar speld uit handen van Jan van der Lei ontving. Zo trots als een pauw en totaal overrompeld door de grote opkomst werd het een mooi moment. Henk gaat op dit moment een zware periode door qua gezondheid. Wij feliciteren hem van harte en wensen Henk, Winie en de overige familie veel sterkte toe.

Wat een man!!! #vanditendat #enflauwekul ; gevleugelde uitspraken van Henk.