Helpman zondag 2 grijpt laatste kans!

Helpman zondag 2

Drachten – In het gezellige en zonnige Drachten werd vanochtend met veel interesse gekeken naar het ‘vernieuwde’ Helpman zondag 2. Een mengeling van ervaren spelers en aankomende talenten die de strijd aanbond tegen het stugge en meer ervarene MKV uit Leeuwarden.

Niet verrassend dat Helpman gelijk het spel bepaalde. Echter konden ze niet makkelijk bij het doel van MKV komen. Door de combinatie te zoeken, werd MKV telkens vastgezet en achteruit gedrukt. Pas na de rust kwam hier verandering in en werd in korte tijd MKV aan de kant gezet. Een duidelijke 3-0 op het scorebord en daarmee stelde Helpman zich veilig voor weer een jaar 2e klasse.

In het nieuwe seizoen worden nieuwe spelers ingepast, wordt de staf uitgebreid en zal er nadrukkelijker als zondag 1e en 2e selecties worden samengewerkt. Wordt zeker vervolgd.