Helpman zat zet goede reeks voort.

Thuis tegen het uit de tweede klasse gedegradeerd The Knickerbockers leek het in het begin een redelijk makkelijke wedstrijd te worden. Na drie minuten kwamen de blauw witten al op voorsprong na een mooie actie over de rechter kant. Goed doorzetten en een strakke voorzet van Tim van Dorp gaf Camiel Buursma de ruimte om de 1-0 binnen te schieten. 11 minuten later een prachtige aanval over de linker kant en was het Tim van Dorp die de 2-0 scoorde na aangeven van Buursma. Een minuut later leek Wouter van der Graaf de wedstrijd op slot te schieten. Zijn lob over de keeper eindigde net naast de goal. De aanval van de bezoekers hier op volgend aan de andere kant leverde na verkeerd instappen, een strafschop op. Deze werd netjes binnen geschoten. Wat de 2-1 betekende. Hierna was Helpman het even kwijt. The Knickerbockers hadden meer balbezit en speelden wat makkelijker. Toch leverde het niet veel kansen op.
De rust ging in met 2-1.

Na rust hetzelfde spelbeeld. De studentenclub die probeerde de gelijkmaker te forceren, maar niet echt uitgespeelde kansen kreeg. En helpman die wat scherper verdedigde. Na zeventig minuten maakte de thuisploeg de belangrijke 3-1. Saviero van Zwol reageerde attent op een te korte terugspeelbal. In de 78e minuut beloofde Wouter van der Graaf zijn harde werklust ook nog met een treffer en bracht de eindstand op 4-1.
De derde overwinning op rij voor Helpman ondanks matig spel, maar wel tegen een goed voetballend Knickerbockers.

HT