Helpman zat wint in Roden van ONR

Wilde Helpman mee blijven doen om nog een mogelijke vervangende periode te vergaren, dan moest er aan de Hullenweg in ieder geval gewonnen worden. Tegen de oude ploeg van trainer Timmer had Helpman het thuis ontzettend lastig. Ook nu werd het geen makkie. Maar het speelde deze eerste wat warmere dag een “betere” en volwassener wedstrijd. ONR liet de bezoekers het spel maken en probeerde zelf bij balbezit met lange ballen het de tegenstander lastig te maken. Dat lukte maar sporadisch. Al vroeg in de wedstrijd moest centrale verdediger Rick Heim met een hamstringblessure het veld verlaten. Even was Helpman het wat kwijt, maar het team rechtte de rug en speelde vervolgens een hele degelijke wedstrijd. Het was in de eerste helft nog Gerwin Hooghoudt die met een fraaie kopbal dicht bij een treffer was. ONR doelman Danny Blauwwiekel ranselde de bal echter katachtig uit de bovenhoek. Tot aan de rust hield de thuisclub stand tegen het beter spelende Helpman.
Na rust lukte dat de oranjehemden nog een kwartier. Toen was het Remco de Haas die een mooie aanval over de rechter kant af ronde. Via Charlie Ton werd De Haas in stelling gebracht en schoot de bal keihard in de korte hoek snoeihard binnen. Helpman bleef de betere ploeg in een mindere tweede helft. ONR had nog een aantal halve kansen uit wat uitvallen, maar echt gevaarlijk werd het niet meer. Ook Helpman kwam niet meer tot scoren. Hierdoor eindige de wedstrijd in een sobere 0-1 overwinning voor de Stadjers en blijft Helpman op de derde plek in de ranglijst.
Volgende week speelt het thuis om half 3 tegen de koploper Grijpskerk.

HT