Helpman (zat) gaat de nacompetitie in voor promotie

Zaterdag moest er tegen NEC Delfzijl nog wel gewonnen worden om de derde plek veilig te stellen. Daarnaast was het nog een heel klein beetje afhankelijk van wat er ging gebeuren op andere velden. Ondermeer bij Groen Geel en HFC.
Uiteindelijk werd er zelf met 4-0 gewonnen door doelpunten voor rust van Wouter van der Graaf en Remco de Haas.

Na rust maakten Camiel Buursma en Michiel Rusch er ieder ook nog een. De eerste helft had de thuisploeg een aantal goede kansen, maar was de afronding niet echt scherp. Het bleef dus bij twee treffers. Na rust begon Helpman slap, waardoor NEC een aantal hele goede kansen kreeg. Het was ondermeer aan doelman Holscher te danken dat de blauw witten de nul hielden. Zo tegen het eind van de tweede helft maakten de spitsen Buursma en Rusch dus nog de drie- en vier nul.

Toen ook de uitslagen op de andere velden binnen waren, was duidelijk dat Helpman de nacompetitie voor promotie gaat spelen.
Daarin speelt het aanstaande zaterdag om 15.00 uur de eerste wedstrijd uit. In en tegen Zuidhorn.