Helpman wordt 4e op lentetoernooi Alphense Boys

Vrijdag 6 mei heeft vv Helpman van zich doen spreken in het Westen van ons land. Met een samengesteld team van de Helpman JO11-1, JO12-1 en de JO13-1 werd er gestreden om de beker van het Lentetoernooi JO12 van de voetbalclub de Alphense Boys, bekend van hun gerenommeerde opleidingsinstituut. We zaten in de poule met de thuisclub, Focus’17, vv Hoogland en Montfoort SV ‘19. Tot ieders verrassing wist de club uit het Noorden allevier de wedstrijden in de poule te winnen en zo als eerste te eindigen in de groep. Onze halve finale op Sportpark de Bijlen wisten we helaas niet om te zetten in winst. De Amsterdamse Voetbalschool Born to Play was de bovenliggende partij. De strijd om de derde plek was spannend en ondanks dat Vv Helpman de betere ploeg was bleef het bij een 1-1 gelijkspel. De penalty’s moeten nog maar eens geoefend worden want die vlogen er niet in. Voorschoten won. Een vierde plek was ons deel op het sterk bezette toernooi met 16 deelnemende ploegen en het beroemde BFC als winnaar. Het was al met al een pracht ervaring voor spelers, ouders en coaches op deze met zonovergoten dag.