HELPMAN PAKT PUNT NA ACHTERSTAND OP LOPPERSUM

LOPPERSUM, 9 oktober 2021.

Op het zonovergoten sportveld in Loppersum speelden wij vandaag tegen Loppersum VR1. Mennie is Europa vast ingegaan maar gelukkig wilde Harold wel met ons op pad. Op pad naar het Barcelona van het Groningse land en dat imponeerde ons wel een beetje. De wedstrijd begon stipt om 11.55 uur met Celine in de goal en Naomi, Joniek, Irma en Amber in de verdediging. Op het middenveld Ineke, Marit en Andrea en voorin Manon Bezu, Norah en Paula. Lotte kwam de tweede helft binnen de lijnen.

Onze opdracht was om veel druk naar voren te zetten, 90 minuten lang. Klinkt heel simpel, kan het ook zijn, maar was het niet. Ook al was het gras te lang, het veld te zwaar en de bal te licht, het lag vooral aan onszelf.  Onnodig balverlies en regelmatig een stap te laat. Desondanks wel wat kansen weten te creëren, maar zonder resultaat. De spitsen van Loppersum wisten hun kansen goed te benutten en zetten Helpman op een 0-2 achterstand. Vlak voor rust maakte Manon Bezu de 1-2. In de rust kregen we ranja. Het is ons nog niet duidelijk wat daar in zat, we wisten na de rust in ieder geval direct de gelijkmaker te maken. Nu doorpakken! Dit was ook weer gemakkelijker gezegd dan gedaan, want hoe graag we ook wilden, het was het allemaal net niet. Wat ons niet lukte, lukte Loppersum wel. Zij maakten de 2-3. Helpman gaf zich echter niet zomaar gewonnen. Er werd gevochten voor elke meter, de bal werd verloren maar we renden er net zo hard weer achteraan én dat zorgde uiteindelijk voor de gelijkmaker. Deze laatste goal komt op naam van Norah. 3-3. Geen overtuigend spel, wel een punt.
Tot slot onze cijfers en statistieken:

Winst: 60%
Gelijkspel: 40%
Verlies: 0%
Doelpunten voor: 19
Doelpunten tegen: 9
Totaal aantal punten: 8
Het weer van vandaag: 10
Aantal toeschouwers: 38

Harold, namens ons allemaal bedankt!!

Volgende week spelen we thuis de bekerwedstrijd tegen de Heracliden om 14.30 uur. Graag tot dan!

Irma van Erp