
Na goed onderling overleg is besloten de contracten van hoofdtrainers Ommar Jager (heren 1) en Danny Mulder (dames 1) niet te verlengen.
Heren 1
Ommar Jager is bezig aan zijn tweede seizoen bij zaterdag 1. Sinds dit seizoen is zaterdag 1 samengevoegd met ons oude zondag 1 elftal. Het samenvoegen van het team is goed verlopen, maar er bestaan twijfels bij Ommar en het bestuur of hij de juiste man is voor de toekomst van dit elftal. Op basis daarvan is besloten om na 2 seizoenen afscheid te nemen van elkaar.
Dames 1
Bij dames 1 vertrekt Danny Mulder na 3 seizoenen. De afgelopen 3 jaar heeft Danny een mooie bijdrage geleverd aan het vrouwenvoetbal bij Helpman. Er staat een goed team, maar bij dit team zullen een aantal ervaren spelers (na dit seizoen) afscheid nemen. Ook hier was de vraag of Danny dan nog de juiste man op de juiste plek is. De conclusie hiervan is dat beide partijen uit elkaar gaan.
Vervolg
Er zijn en worden gesprekken gevoerd met de staf en beide spelersgroepen om te komen tot een geschikt profiel voor de nieuwe trainers. Mogelijke vacatures komen zo snel mogelijk online. Mochten er n.a.v. dit bericht vragen/opmerkingen zijn, dan kunnen deze gestuurd worden naar technischezaken@vvhelpman.nl.