Helpman JO15-1 wint in een doelpuntenfestijn met 8-6 van Helpman JO17-2

 

Helpman JO15-1 wint in een doelpuntenfestijn met 8-6 van Helpman JO17-2

 

 

Helpman JO17-2                               6          –          8                                 Helpman JO15-1

(rust 2-3)

Datum: 24 oktober 2020 Tijd 13.00 uur
Scheidsrechter: De heer E. Hoeboer
Assistent-scheidsrechter Helpman JO17-2: De heer A. Groenendaal (1e helft)
Assistent-scheidsrechter Helpman JO17-2: De heer B. Giezen (2e helft)
Assistent-scheidsrechter Helpman JO15-1: De heer M. van Stuijvenberg

Selectie Helpman JO17-2 (op voornaam)

Alexander 3e ©, Abel, Annewil, Bram, Jesper, Jesse, Lars (K), Marek, Marijn, Milan, Olivier ©, Rik, Stan 2e © & Tycho.
Geblesseerd Tristan
Begeleidingsstaf: Ben Weinans (Trainer/Coach & Teammanager)

Selectie Helpman JO15-1 (op voornaam)

Bart, Dilan (K), Ivar 2e ©, Lars, Luca, Maria Paula, Mart, Otto ©, Sam, Sebastiaan, Tijn, Tomas, Wessel & Wytze
Geblesseerd: Marnix
Begeleidingsstaf: Marten Lieberom (Trainer/coach) & Coen Hut (Teammanager)

 

Vanwege Corona liggen de competities stil. Gelukkig mag de jeugd nog wel onderling tegen elkaar spelen. Om 2 redenen is dit een bijzondere wedstrijd. Enerzijds omdat er 2 teams tegenover elkaar staan die niet in dezelfde leeftijdscategorie zitten. Anderzijds is dit de 1e wedstrijd tussen jeugdvoorzitter Ben Weinans (Trainer/Coach & Teammanager JO17-2) & jeugdsecretaris Coen Hut (Teammanager JO15-1). Marten Lieberom (Trainer/Coach JO15-1) is ook aanwezig, dus kan Coen zich bezighouden met het bijhouden van de statistieken en het maken van dit verslag.

 

Er is een gezonde dosis rivaliteit merkbaar. Spelers van JO17-2 geven aan dat dit een “makkie” wordt en als JO15-1 met slechts 7-0 verliest, dan hebben ze het goed gedaan. Ondergetekende geeft, voor de gein, bij de scheidsrechter aan dat de trainer/coach van JO17-2 nogal agressief kan zijn in de coaching en vraagt hem om daarop te letten. Voordat de wedstrijd begint wensen beide teams elkaar succes.

 

Het is 13.00 uur dus de hoogste tijd om te beginnen. JO15-1 zet de wedstrijd in beweging. In de 2e minuut zet Rik JO17-2 op een 1-0 voorsprong. Daarna krijgen ze 2 kansen op de 2-0. Dilan pakt 1 kans en bij de andere staat de paal in de weg. In de 14e minuut maakt Milan er met een afstandsschot 2-0 van. Spelen tegen een JO17 team is even wat anders dan tegen een ander JO15 team. Dit is echt wel even wennen. JO17-2 zet ons goed onder druk en daar hebben wij veel moeite mee. In de 24e minuut krijgt 17-2 een goede kans op de 3-0, maar Dilan weet de bal tot 2 keer toe te pareren, dus het doelpunt komt er niet.

JO15-1 krijgt ook wel wat kansjes, maar ze zijn te klein en daardoor niet noemenswaardig.

 

In de 26e minuut wordt Wytze gevloerd in het strafschopgebied, dus een penalty voor ons. Wytze neemt hem zelf en dat is niet altijd even handig, maar in dit geval zit de bal er goed in. Het is 2-1. 1 minuut later geeft Tijn een prima bal op Sam en die schiet de gelijkmaker binnen, het is 2-2. En het is weer een open wedstrijd. Een schot van 15-1 gaat naast en Dilan verwerkt een schot van JO17-2 tot corner. Hier komt vervolgens niks uit. 3 minuten voor rust zet Tijn ons op een 2-3 voorsprong en dat is ook de ruststand.

 

We zijn 2 minuten onderweg in de 2e helft en het is alweer gelijk, 3-3. In de 49e minuut kopt Lars ons naar een 3-4 voorsprong. 1 minuut later is het 4-4. Voor de neutrale toeschouwer, die er volgens ons niet zijn, is het een leuke wedstrijd. Als we heel goed kijken dan zien we in de bosjes bij de Esserweg de vader van Wytze staan. Prima plek, niks mis mee.

 

In de 55e minuut schiet Luca uit de kluts de 4-5 binnen. 3 minuten later krijgt Luca een vrije trap, die hij vervolgens heel knap binnenschiet en dat is de 4-6. De spelers van JO17-2 beginnen te mopperen en het coachen van Ben wordt steeds luider. De spelers van JO17-2 maken ook wat meer overtredingen. Niet gemeen, maar het levert ons regelmatig een vrije trap op.

 

Met nog 20 minuten te spelen zet Sam ons, op aangeven van Otto, op 4-7. 7 minuten later schiet Olivier de 5-7 binnen. 2 minuten voor tijd wordt het ook nog 6-7 door een doelpunt van Milan. Het zal toch niet gelijk worden denk ik bij mezelf. Gelukkig voor ons wordt het niet gelijk. We breiden de score zelfs nog verder uit. In de 81e minuut valt het laatste doelpunt van de wedstrijd. Tijn schiet, op aangeven van Lars de 6-8 binnen. En dan zit de wedstrijd erop.

 

Er is aardig wat gewisseld, daar ga ik u niet mee lastig vallen.

We hebben vandaag 80 minuten gespeeld. Dat is het aantal wat de JO17 teams normaal altijd spelen.
Wij hebben dus 10 minuten meer gespeeld dan normaal.

 

Scoreverloop: 2’ 1-0 Rik, 14’ 2-0 Milan (afstandsschot), 26’ 2-1 Wytze (pen), 27’ 2-2 Sam (Tijn), 37’ 2-3 Tijn, Ruststand 2-3, 42’ 3-3, 49’ 3-4 Lars, 50’ 4-4, 55’ 4-5 Luca, 58’ 4-6 Luca (Vrije Trap), 60’ 4-7 Sam (Otto), 67’ 5-7 Olivier, 78’ 6-7 Milan & 80+1’ 6-8 Tijn (Lars)

Coen Hut
Leider JO15-1

Fotograaf: Coen