Helpman JO15-1 – DVC Appingedam JO15-1

Vandaag 5 september,

 

hadden we een voetbal wedstrijd tegen DVC Appingedam.

Op papier een gelijkwaardige wedstrijd. We begonnen de wedstrijd goed, we zetten hun goed vast bij de opbouw en op het middenveld. Toch komt Appingedam in één keer toch bij ons doel en scoorden een Lucky goal. Geheel onverdiend stonden we met rust toch 0-1 achter.

 

Na de rust is Helpman vele malen beter in de 43e minuut scoort Lars (Otto) de gelijkmaker, 5 minuten later scoort Tijn (Lars) de tweede. In de 55e minuut scoort Tijn (Mart) het laatste doelpunt van deze wedstrijd. Helpman wint met 3-1 van Appingedam, een zeer verdiende overwinning. Het was een spectaculaire wedstrijd met vele wonderschone combinaties en enorm veel kansen. 3-1 is de einduitslag, dit had met gemak 6-1 kunnen zijn.

 

opstelling 1-4-3-3
Tijn Luca Wytze
(20′ Mart) (30′ Tijn)
(30′ Wessel)
(35′ Mart)
(51′ Luca)
Lars Ivar
Otto ©
Wessel Marnix Bart Sebastiaan
(30′ Paula) (20′ Tijn)
(51′ Mart) (23′ Mart)
(35′ Wessel)
Dilan
Bank: Mart & Paula
Afwezig: Marten (vakantie, Sam (Familieweekend) & Tomas (Geblesseerd aan teen)
Extra: Sam Timmermans (Coach)

 

Bart Hoving

Fotograaf: Roberto