Helpman JO13-1 wint laatste competitiewedstrijd met 4-1 van Velocitas JO13-1

Helpman JO13-1                              4          –         1                                 Velocitas JO13-1

(rust 2-0)

Datum: 26 mei 2018 Tijd 10.00 uur
Scheidsrechter: De heer H. Stiksma
Assistent-scheidsrechter Helpman: De heer R. Asschert

Selectie Helpman (op voornaam): Bram, Bram Schulting, Dominique (K), Fabio, Fimme, Ivar, Marniek, Mathijs ©, Maud, Milan, Otto, Roos, Sam & Wytze
Geblesseerd: Abel (last van voet)(Was er wel bij)
Afwezig: Wen
Vandaag staat onze laatste competitiewedstrijd op het programma. Het betreft de wedstrijd Helpman JO13-1 – Velocitas JO13-1. Oftewel de nummer 11 (Helpman) tegen de nummer 12 (Velocitas) van de ranglijst. Velocitas en Helpman hebben beide 21 punten. Helpman heeft 52 keer gescoord en 88 goals tegen, een doelsaldo van -36. Velocitas heeft 35 keer gescoord en 85 goals tegen, een doelsaldo van -50. Eerder dit seizoen werd het 2-2.

 

In de 3e minuut neemt Sam een vrij trap, deze komt voor de voeten van Otto en het staat 1-0. De fase erna is Velocitas sterker en krijgen ze ook een aantal mogelijkheden. 17e minuut Mathijs geeft aan last te hebben van zijn been en kan niet verder. Wytze is zijn vervanger. Kort daarna geeft Fimme aan last te hebben van zijn hak en ook hij kan niet verder, Bram is zijn vervanger. Op dit moment hebben we geen fitte wissels meer. Velocitas krijgt nog een aantal goede mogelijkheden. Vlak voor rust mag Sam een vrije trap nemen en hij zet ons op een 2-0 voorsprong. Met deze stand gaan we ook rusten.

 

Bram, de tweelingbroer van Wytze heeft zijn voetbalkleren nog aan en wil wel met ons meedoen. We hebben nu weer een fitte wissel in de dug-out zitten. De eerste kans van de 2e helft is voor Velocitas, maar deze gaat naast. Wij krijgen ook een aantal kansen, maar helaas gaan ze er niet in. Wytze geeft aan last te hebben van een blaar op zijn voet en wordt in de 37e minuut vervangen door zijn tweelingbroer Bram. Een prima bal van Bram op Ivar en die zet ons in de 40e minuut op een 3-0 voorsprong.

 

Met nog 11 minuten te spelen heeft de scheidsrechter een verkeerde inworp van Velocitas geconstateerd. Dus mogen wij, in de persoon van Roos, de ingooi nemen. Volgens een staflid van Velocitas is deze ook niet goed genomen en beklaagt zich daarover bij de scheidsrechter. Die hoort het aan en geeft even later aan dat het wel genoeg is en dat hij het nu wel weet. Het staflid gaat nog even door en de scheidsrechter kan niks anders doen dan deze man achter de omheining te sturen, dat doet hij ook.

 

Met nog 9 minuten te spelen mag Sam een corner nemen, de bal komt bij Ivar en het staat 4-0. Houden we dan eindelijk weer eens de “0”. Het antwoord is nee, want 3 minuten voor tijd bepaalt Velocitas de eindstand op 4-1. Een paar minuten fluit de scheidsrechter voor het eind van de wedstrijd. Prima gespeeld, verdiend gewonnen! We eindigen op de 10 plaats met 24 punten uit 26 wedstrijden.

 

Bram & Wytze bedankt voor het meedoen!

 

Scoreverloop: 3’ 1-0 Otto (Sam), 292-0 Sam (vrije trap), 40’ 3-0 Ivar (Bram), 51’ 4-0 Ivar (Sam) & 57’ 4-1

 

Zoals gezegd was het vandaag onze laatste competitiewedstrijd. Op zondag 10 juni doen we nog mee aan een toernooi bij HFC’15.

 

Samen met een aantal mensen schrijf ik per toerbeurt een verslag. Een mooi moment om René, Bert, Marieke/Bram, Renzo, Herre, Chris & Schelto hiervoor te bedanken. Bedankt toppers!

 

Ik ga nog een aantal mensen bedanken, te weten:

Eric, Hanshenk, & Jeroen; Bedankt voor het fluiten

René, Paul, Bert, Jeroen, Renzo, Herre, Eldert, Chris & Hanshenk; Bedankt voor het vlaggen

Jettie, Erwin, Marieke/Bram Eldert & Leon ; Bedankt voor het maken van foto’s
Alle ouders; Bedankt voor jullie betrokkenheid, en het rijden naar uitwedstrijden

Gijs; Bedankt dat je een training hebt overgenomen

Michael; Bedankt dat je mijn leidersrol een keer hebt overgenomen
Renzo; Bedankt dat je Marten een keer hebt vervangen bij de voorbespreking

Gijs, Rik & Sam; Bedankt dat we, indien nodig, spelers van jullie mochten lenen

Lars, Paula, Olivier, Rutger, Dilan, Wytze, Bart, Bram, Lucas, Thomé & Luke;
Bedankt voor jullie aanwezigheid, inzet en dat jullie af en toe mee hebben gedaan met onze wedstrijden
Ouders van bovenstaande spelers; Bedankt dat ze mee mochten doen met onze wedstrijden

Alle ouders; familieleden en andere geïnteresseerden; Bedankt voor jullie support tijdens de wedstrijden
Alle spelers; Bedankt voor jullie aanwezigheid, inzet, gezelligheid tijdens trainingen en wedstrijden

Trainer Marten; Bedankt voor je trainingen, coaching, overleggen & prettige samenwerking

 

Nogmaals heel erg bedankt iedereen en we zien elkaar snel weer!

 

opstelling 1-4-4-3
Marniek Fimme Otto
(21′ Bram)
Sam Ivar
(17′ Wytze)
(37′ Bram S.)
Milan
(17′ Sam)
Fabio Maud Mathijs © Roos
(17′ Milan 2e ©)
Dominique
Bank: Bram, Bram S. & Wytze
Geblesseerd Abel
Afwezig Wen
Extra: Bram & Wytze

 

Coen Hut
Leider JO13-1

Fotograaf: Eldert van Wijngaarden