Helpman JO11-1, deelnemer Nederlands Kampioenschap O11

Beste helpernezen!

Aanstaande zondag (27 juni) staat er voor onze O11-1 een fantastisch toernooi te wachten. Onze O11-1 gaat dit weekend het Nederlands Kampioenschap onder 11 voetballen in Bergen op Zoom. We vertrekken reeds zaterdagochtend uit Groningen en arriveren in de middag in BopZ voor een duik in de rivier en een balletje trappen op het strand. We maken er een mooi uitje van!
De wedstrijden worden gespeeld op zondag. We spelen tegen mooie clubs uit het hele land uit de verschillende regio’s!
Het toernooi wordt georganiseerd door MOC17 uit Bergen op Zoom. Zij hebben alles uit de kast moeten halen om dit toernooi te mogen organiseren. Denk hierbij aan presentaties, persoonlijke gesprekken met de KNVB en het ombouwen van hun kantine naar een clubhuis met een verantwoord en gezond aanbod aan versnaperingen voor de kinderen en hun ouders. als Helpman 11-1 zijn we trots om een deel van het noorden te mogen vertegenwoordigen.

We gaan ons best doen!

Tim Sanders