Helpman Interne Competitie en Mini’s

Elke zaterdagochtend staat er weer een grote enthousiaste groep kinderen van 9:00 – 10:00 op het veld te voetballen. De mini’s en de IC, oftewel de JO6 & JO7 staan onder begeleiding van 2 trainers en een aantal wedstrijdbegeleiders enthousiast te voetballen.

Plezier staat voorop, en dat straalt er ook vanaf. Daarnaast leren we ze tegelijkertijd wat er meer bij het voetbal komt kijken. Samenspelen, sportiviteit, respect voor elkaar, zekere mate van discipline en leren trainen/ontwikkelen.

Elke zaterdagmorgen proberen we de kinderen weer wat bij te leren en vooral lekker bezig te zijn en zo weinig mogelijk stil te staan.

Wil je ook een keer komen kijken en/of meetrainen? Dan kun je gerust zaterdagmorgen om 8:55 uur langskomen en melden bij de trainer in de mini-Arena, voor de kantine van VV Helpman op het sportcomplex Esserberg. Meld je van tevoren even aan via het aanmeldformulier proeftraining.

Of klik hier voor meer informatie over ons beleid voor JO6 & JO7.