Helpman begint met ambitieus O23 elftal

Komend seizoen zal vv Helpman voor het eerst gaan uitkomen in de O23 competitie. Een ambitieus elftal met spelers uit eigen jeugd, spelers die lange tijd bij Helpman hebben gevoetbald en weer terugkeren op het oude nest en een aantal talenten van buitenaf die de overstap naar de club voor het leven maken.

De staf zal bestaan uit vertrouwde gezichten, bestaande uit: trainer Paul van Brussel, assistent-trainer Tim Sanders en teammanager Chris ten Hoope. Die samen met de spelers er een mooi seizoen van willen gaan maken.

Op dinsdag 4 juli zal de O23 voor het eerst samen gaan trainen, waarna er op donderdag 13 juli een oefenwedstrijd volgt tegen het Corenos van trainer Marco Pesiwarissa. De wedstrijd zal gespeeld worden op sportpark Esserberg om 19:30. Publiek is van harte welkom.

Met sportieve groet,

De staf van Helpman O23