Hans van Ringen (95) overleden

Vandaag bereikte mij het bericht dat onze oud (ere) voorzitter Hans van Ringen is overleden. Hans is zijn hele leven verweven geweest met Helpman. Hij is ondermeer keeper van het eerste elftal geweest. Hans zette zich altijd meer dan 100% in voor zijn club. Hij was de langstzittende voorzitter. Dit niet alleen door zijn niet aflatende enthousiasme maar zeker ook door zijn aangeboren talent om leden aan te zetten om ‘iets voor de club te doen’… als Hans er aan kwam wist je zeker dat je de volgende week vrijwilligerswerk ging doen. Hans was tot op het laatst betrokken bij onze club totdat zijn gezondheid hem in de steek liet.

Namens de club dank ik je van harte voor het brengen tot waar we nu zijn. Hans, we zullen je altijd blijven herinneren als de bevlogen, charismatische voorzitter.

We wensen Mia en familieleden heel veel sterkte in deze tijd.

Namens de club hartelijk dank en Rust Zacht!

Jan van der Lei
Voorzitter v.v.Helpman

Digitale kaart – Hans van Ringen