Gezocht: Vrouwenveteranen 35+ voor ons wekelijkse voetbalavondje op de vrijdagavond

Op vrijdagavond van 20.00-21.00 uur voetballen we met een groep 35+ -vrouwen. We spelen dan een onderling partijtje. Het niveau is divers: van beginners tot ervaren voetbalsters. Recreatie en plezier staan voorop!  We kunnen zeker nog speelsters gebruiken, dus mocht je interesse hebben: kom een keer langs op de vrijdagavond of neem contact met ons op. Natuurlijk mag je een paar keer vrijblijvend meedoen om te zien of je het leuk vindt om te voetballen.

 

Voetballen
Vrijdagavond 20.00-21.00 uur. Het partijtje is ontspannen en gezellig.

Contributie
De contributie bedraagt €90,- per seizoen.

Contactpersoon
Mocht je vragen hebben, dan kun je contact opnemen met Joke Aartsen, tel. 06-33791545

Wedstrijden 7 tegen 7
We doen niet mee aan een KNVB-competitie. Soms spelen we een 7×7 -wedstrijd tegen een ander veteranenteam uit de regio. Ook dan geldt dat recreatie en sportiviteit voorop staat.

Joke Aartsen,
(Helpvrouw van het eerste uur)